Warning: preg_replace(): Allocation of JIT memory failed, PCRE JIT will be disabled. This is likely caused by security restrictions. Either grant PHP permission to allocate executable memory, or set pcre.jit=0 in /home/ikrababy/ikrababy.com.tr/system/engine/action.php on line 27 Hakkımızda

Hakkımızda

        İKRA BABY COLLECTION...

      2002 yılında Bursa'da çocuk giyim üretimine başlamış ve günümüze kadar, üretim kapasitesini artırıp ürün yelpazesini genişleterek üretim ve hizmet hayatına devam etmektedir.

      İkra Baby Collection  2009 yılından itibaren, Jeans ağırlıklı olmak üzere pamuklu ve örme kumaşlardan, çocuk giyim ürünleri üretimine de  başlamıştır.

      0-6 yaş grubunun önde gelen üreticilerinden olan İkra Baby Collection, ürün kalitesi ve çeşitliliğinin yanı sıra müşteri memnuniyeti ile ilgili göstermiş olduğu titiz yaklaşımları sayesinde, sektörün tercih edilen firmalarının başında gelmeyi başarmıştır.

     İkra Baby Collection  0-6 yaş grubu kız ve erkek giyim ürünlerinin (pantolon, jile, elbise, kotlu slopet  ve kotlu takım) üretiminin tamamı kendi bünyesinde, en son teknolojileri kullanarak üretmektedir.

    İkra Baby Collection  aynı zamanda M.S.S. Kids ve S.B.R. Kids markalarınıda bünyesinde bulundurmakta ve bu markaların üretimini gerçekleştirmektedir.

    İkra Baby Collection bir BUGİAD üyesidir.

    Ürünlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

 

  

 

İkra Baby Collection © 2020
Altyapı: OpenCart-TR | Designed By Hekimabi